O nas

Świat Kawy to sieć wyspecjalizowanych salonów, skupiający miłośników kawy. Salony i serwisy są dedykowane wyłącznie ekspresom do kawy i wszystkiemu co związane jest z kawą.

Jesteśmy profesjonalną Grupą w tej branży w Polsce, w naszych salonach przy miłej atmosferze zakupisz wszystko co jest potrzebne do rozkoszowania się ulubionym aromatem kawy.

Tworzymy grupę, która nastawiona jest na ciągły rozwój. Uczymy się od siebie, spotykamy na niekończących się dyskusjach na temat przyszłości kawy, szkolimy intensywnie pracowników, wyznaczamy nowe kierunki, szukamy wyjątkowych smaków. Wszystko po to aby zaoferować Ci rozwiązania, których jesteśmy pewni, aby zakupy u nas były dla Ciebie przyjemnością.

Nasz kompetentny i miły personel poświęci tyle czasu ile potrzebujesz, abyś mógł po wizycie u nas cieszyć się w zaciszu domowym jakością kawy, której nie powstydziłby się utalentowany barista. Twoi pracownicy będą również zachwyceni!

W naszej ofercie znajdziesz:

Ekspresy do kawy domowe, biurowe jak i profesjonalne – dobierzemy odpowiedni ekspres do Twoich potrzeb i możliwości, udzielimy profesjonalnych porad i wsparcia.
Szeroki wybór kaw, prosto z palarni krajowych i światowych – wybrane marki dostępne tylko w naszej sieci salonów !
Środki czystości do ekspresów – posiadamy również rewelacyjne produkty marki  Swiat-Kawy.com !
Akcesoria do kawy i ekspresów – także wyjątkowe pomysły na prezenty.
Dlaczego Warto przyjść do nas?

Oferujemy wyłącznie sprawdzone marki ekspresów do kawy.
Wykonujemy test urządzeń przed zakupem – przy Tobie ekspres uruchamiamy, sprawdzamy i przygotowujemy do pracy!
W każdym punkcie posiadamy szybki i sprawny serwis na miejscu – nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy.
Oferujemy ekspresy zastępcze na czas napraw niestandardowych – dotyczy ekspresów zakupionych w naszych salonach;
Wygodne zakupy w jednym miejscu – akcesoria, dodatki i wyjątkowe kawy, których nie spotkasz gdzie indziej – wszystko w rozsądnych cenach – przyjdź na degustację.
Swiat-Kawy.com – Autoryzowany partner ekspresów do kawy światowych marek!!