Kawa z całego świata

 

„Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość.”- Charles-Maurice de Talleyrand

Serdecznie zapraszamy wszystkich kawoszy oraz kawowych nowicjuszy, którzy pragną odkrywać niezwykły świat kawy. W naszych specjalistycznych salonach czeka na Ciebie filiżanka świeżej, idealnie zaparzonej kawy, która pobudzi zmysły. Nasze salony to bezkompromisowa jakość. Bogactwo smaków, zapachów oraz codzienne poszerzanie oferty sprawi, że zawsze znajdziesz coś dla siebie.

 

Aby sprostać Twoim wymaganiom, stworzyliśmy ofertę bogatą w kawy z całego świata, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.
Nasz asortyment to przede wszystkim świeże i naturalne kawy ziarniste, mielone, o różnym stopniu wypalenia oraz grubości mielenia. Najlepsze gatunki Arabiki, Robusty oraz finezyjne Blendy na zawsze zawładną Twoim podniebieniem.
Jeśli masz kłopot z wyborem odpowiedniej dla siebie kawy, nasz zespół chętnie służy pomocą w dobraniu właściwych ziaren w zależności od indywidualnych preferencji smakowych. Odwiedź nas i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi.